Grudzień 2013

Miłość (dla par)

Czekają Cię miłosne zapasy. Twój partner powie dość i zacznie bardzo brutalnie zmieniać wszystko. Będzie chciał w niektórych kwestiach postawić na swoim, bo w pewnym sensie będzie czuł się przez Ciebie. Jak nie odpuścisz – awantura murowana. Będzie Ci teraz jednak trochę łatwiej mu ulec, bo zobaczysz go w nietypowych sytuacjach. Ktoś z zewnątrz może go u Ciebie wychwalać i Ci otwarcie zazdrościć, że możesz mieć takiego partnera. To na pewno podłechta Twoje ego i sprawi, że zaczniesz się znacznie lepiej czuć i co jeszcze ważniejsze – spojrzysz także innym wzrokiem na swojego ukochanego. Zaimponuje Ci on sam autorytetem i szacunkiem, jakie wzbudza u innych.

 

Miłość (dla samotnych)

To może być bardzo gorący grudzień dla Ciebie. Okaże się, że przed pewną miłością bronisz się już od dłuższego czasu, niewykluczone nawet, że od lat. Teraz zrozumiesz, że chyba warto dać temu uczuciowi szansę. Gwiazdy, zwłaszcza Wenus jest pewna, że nie będziesz tego żałować i możesz liczyć na coś znacznie więcej niż tylko romans. Potraktujesz to jako zrządzenie losu. Zresztą osoba ta wykorzysta doskonale Twoją uległość i udowodni Ci, że na taką szansę zasługuje. Nowa miłość sprawi, że przestaniesz myśleć z przerażeniem o świętach, zresztą w ogóle nie będziesz mieć na nie czasu. Zajmą się znacznie bardziej przygotowania do Sylwestra, bo w końcu spędzisz go z ukochaną osobą.

 

Finanse i praca

Nareszcie poczujesz, że jesteś w stanie w swoim obecnym miejscu pracy rozwinąć skrzydła. Będzie nawet okazja na załapanie się na podwyżkę czy nieoczekiwany awans, ale pamiętaj, że nic nie zdarza się przypadkiem, dlatego już od 1 grudnia zabierz się porządnie do pracy i pokaż wszystkim, że zasługujesz na to, a nie jest to obietnica na piękne oczy. Zwłaszcza na tle współpracowników, którzy będą myśleć wyłącznie o tym, żeby przygotować się odpowiednio do świąt, wypadniesz bardzo dobrze. Kierownictwo to doceni, ale najpierw daj coś z siebie. Działaj z rozmachem i nie zważaj na to, że może Ci się noga powinąć. To nie będzie miało większego znaczenia w ostatecznym bilansie.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Grudzień może być dla Ciebie miesiącem przełomowym i w życiu rodzinnym może dojść do dużych przemian. Mimo że zbliżają się święta, albo właśnie dlatego postanowisz zrobić jakiś remont. Drobne, kosmetyczne zmiany sprawią, że nie tylko Ty, ale i wszyscy domownicy będą pod wrażeniem. Może Ci się zamarzyć także nowe lokum do mieszkania, ale gwiazdy mówią wyraźnie – nie zmieni to wcale Twojego samopoczucia, a radość będzie tylko powierzchowna. Możesz mieć teraz żal do swoich rodziców, że wychowali Cię w taki, a nie inny sposób i zaczniesz się zastanawiać, czy wszystko można zwalić na swoją przeszłość. Lepiej nie wracaj do niej, tylko spójrz w przyszłość, co jeszcze możesz zrobić dla siebie i dla swojej rodziny.

 

Zdrowie

Warto w tym miesiącu, zwłaszcza na początku wybrać się do kosmetyczki, bo efekty będą dla Ciebie oszałamiające. Bardzo szybko zmienisz coś w swojej urodzie i będziesz bardzo zadowolona z efektów, a wiesz, że Ciebie trudno przekonać. Również maseczki własnej roboty zdziałają cuda, więc jeśli masz chwilę, to poświęć ją sobie i swojej urodzie. Jeśli po 15 grudnia zdecydujesz się na zmianę fryzury, to nie tylko włosy będą się znakomicie układać, ale także szybko nie odrosną. Uważaj na drobne przeziębienia – katar, kaszel, czy ból gardła lepiej dwa dni przeleżeć w łóżku, niż potem spędzić święta pod pościelą.

 

Korelacje z innymi znakami

Byk postawi Cię między młotem a kowadłem i bardzo ważne jest, żebyś po prostu zdecydował zgodnie z własnym sumieniem. Wystrzegaj się Bliźniąt, dlatego bo nie mają żadnych dobrych intencji i mogą zrobić Ci specjalnie krzywdę. Będziesz przez nich cierpieć.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij