Lipiec 2013

Miłość (dla par)
Na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Może być między Wami naprawdę gorąco i to nie tylko za oknem. Również w sypialni czekają Was wspólne, gorące przeżycia, ale pamiętajcie, że przyjdzie również czas ochłody. Ciesz się tym, co masz w tej chwili, bo to nie będzie trwało wiecznie. Jeśli gdzieś razem planujecie wyjechać to na pewno będzie bardzo udany wypad. Jak jeszcze tego nie planowaliście, to może warto zmienić swoje założenia. Również jeśli staracie się o dziecko, to właśnie lipiec będzie Wam szczególnie sprzyjać. Koniecznie należy wykorzystać ten znakomity układ planet. Daj się również porwać uczuciu, bo na pewno nie pożałujesz ani jednej chwili.

Miłość (dla samotnych)
Lipiec powinien być bardzo udany, zwłaszcza że szanse na znalezienie nowej miłości będą całkiem spore. To jednak będzie od razu poważny związek, a zobowiązania jakie będzie ze sobą niósł będą się wiązały z ograniczeniami dla Twojej wolności. Nie spodoba Ci się to, że będziesz musiała w dużej mierze poświęcić siebie i swoje życie dla drugiej osoby. Pojawią się zatem wątpliwości, ale pamiętaj, żeby od samego początku grać w otwarte karty. Nie wszystko będzie tak jak sobie to wymarzyłaś. Ale czy dla miłości i prawdziwego uczucia nie warto czasami czegoś poświęcić? Zastanów się nad tym spokojnie i nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji, bo potem możesz żałować.

Finanse i praca
Nareszcie poczujesz, że wszystkie Twoje starania przynoszą oczekiwane rezultaty. Ciężka praca popłaca. Nie tylko jednak poczujesz satysfakcję, ale przede wszystkim zobaczysz duże pozytywy finansowe. To będzie tym bardziej cenne, ponieważ doskonale będziesz wiedzieć, że osiągnęłaś to wyłącznie swoją ciężką pracą. To bardzo dobry moment na to, by pomyśleć o inwestycjach. Przestaniesz też snuć jedynie plany, ale konkretnie weźmiesz się do działań. Nie zapomnij jednak, żeby poradzić się osoby, która naprawdę się na tym zna. Nie musisz się od razu na wszystko zgadzać, ale zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, zastanów się nad nimi. Pamiętaj, że chodzi przecież o Twoje pieniądze.

Życie towarzyskie i rodzina
Nie upieraj się wyłącznie na swoich pomysłach, bo może się okazać, że ktoś ma je znacznie lepsze. Przecież nie masz wykupionego monopolu na świetne idee. Poza tym zawsze ludzie chętnie się angażują, gdy widzą, że wszyscy mają coś do powiedzenia. Dotyczy to zwłaszcza wypadów w większej ekipie. Jeśli planujesz teraz jakiś remont, czy nawet zwykłe przemeblowanie możesz natrafić na rzeczy, których dawno temu szukałaś, ale nigdzie nie mogłaś znaleźć, a ostatecznie o nich zapomniałaś. To sprawi, że wrócą do Ciebie wspomnienia. Te dobre i te złe. Nie zagłębiaj się w nich, bo pamiętaj, że to jest już przeszłość.

Zdrowie
Musisz w końcu nauczyć się trzymać swoje emocje na wodzy. To bardzo ważne, żebyś w końcu zrozumiała, że złość nie tylko piękności szkodzi, ale bardzo źle działa także na cały Twój organizm. Jeśli są na Twojej drodze jakieś przeszkody, to ze spokojem zastanów się jak je pokonać, bo nerwami na pewno nic nie zdziałasz. Twój dobry nastrój będzie bardzo ważny w lipcu w kontekście również Twojego zdrowia. Może bowiem sprawić, że ominą Cię także różne przeziębienia. Pogoda będzie zmienna, a Twój organizm takiej nie lubi, dlatego właśnie odpowiednim nastawieniem możesz go trochę oszukać. Pozwól sobie również na wizytę u kosmetyczki. Od razu lepiej się poczujesz.

Korelacje z innymi znakami
Unikaj kontaktów z innym Baranem, bo osobnik tego samego znaku, będzie widział jedynie Twoje błędy i bezlitośnie je będzie Ci wypominał. Wysłuchaj pomysłów Raka. Mogą Ci się wprawdzie nie spodobać, ale za to możesz się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Wykorzystaj je.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij