Sierpień 2013

Miłość (dla par)

Możesz teraz wodzić oczami za innymi osobnikami przeciwnej płci. To nie jest grzech, ale pamiętaj o tym, żeby nie zranić przy tym osoby, którą naprawdę kochasz. Musisz robić to dyskretnie i tak, by Twoja druga połówka nie poczuła się u Twego boku gorzej. W końcu jednak, pod koniec miesiąca uznasz, że masz  niebywałe szczęście, mając kogoś tak specjalnego u swego boku. Czeka Was zatem idylla i pełne zrozumienie. Miłość do osoby, z którą już spędzasz niemal każdy dzień zwycięży i po raz kolejny się przekonasz, że znalazłeś prawdziwy skarb. A o to przecież w życiu chodzi, prawda? Nie zmarnuj zatem tego przez zwykłą nieuwagę.  

 

Miłość (dla samotnych)

Nie planuj niczego, to nie ma sensu. I tak ostatecznie wylądujesz w całkowicie innym miejscu i z całkowicie inną osobą. Możesz liczyć na zaproszenie na randkę, czy nawet coś więcej, ale potem może się okazać, że całkowicie źle oceniłaś sytuację i uznasz, że ta osoba wcale nie jest tą, której szukasz, a i cała sytuacja została przez Ciebie źle zinterpretowana. Niespodziewane zmiany sprawią, że Twoje życie nabierze barw. Takich letnich, ale pamiętaj, że za chwilę jesień, dlatego sama będziesz musiała zadbać o to, by na nowo rozkwitły, a nie straciły zbyt wcześnie liści. Wenus, która teraz będzie oddziaływać na Barana sprawi, że żadne z Twoich spotkań nie będzie nudne, ani nie będziesz tego żałować.  

 

Finanse i praca

Twoje dążenie do niezależności nie spodoba się ludziom w firmie, a najbardziej szefowi. To właśnie on poczuje się najbardziej zlekceważony i będzie myślał, że robisz coś za jego plecami. Opanuj się – przynajmniej w jego obecności, bo pamiętaj, że na razie ma znacznie większą władze niż Ty. Unikaj teraz też podróży. Masz zaplanowane na właśnie sierpień jakiś urlop? Uważaj na siebie. Nie ryzykuj, nie podejmuj żadnych nieprzemyślanych działań, bo stracisz finansowo. Zwracaj uwagę również na wszelkiego rodzaju promocje. Wcale nie muszą być takie korzystne, na jakie będą wyglądały na pierwszy rzut oka. Przedyskutuj sprawę z najbliższymi, a zwłaszcza każdy zakup.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Jeśli masz dorastające dzieci i na siłę będziesz pakować dla nich walizki na wyjazd na kolonie, to na pewno nie usłyszysz słów dziękuję, a raczej narzekanie. One też chcą już być samodzielne, a Ty musisz im po prostu na to pozwolić. Boisz się, że czegoś nie zabiorą? Trudno! To one będą musiały sobie potem radzić. A nie pamiętasz jak to jest? Na złość zrobią dokładnie odwrotnie niż im radzisz. Wyjazd również Tobie dobrze zrobi, dlatego jak odprawisz już swoje dzieci, pomyśl także o sobie. W końcu w ostatnim czasie wszystko było prawie wyłącznie na Twojej głowie. Nadszedł czas, by trochę to zmienić, a przede wszystkim odpocząć.

 

Zdrowie

Potrzebujesz zdecydowanie więcej ruchu i to natychmiast. Możesz właśnie przez unikanie świeżego powietrza narażać się na choroby nawet wówczas, jak na dworze jest pięknie. Wszyscy nie będą mogli uwierzyć, że aż tak kiepsko jest z Twoją odpornością. Koniecznie zatem zacznij chodzić częściej na spacery i wdychaj świeże powietrze. Błyskawicznie wrócić do swojej starej formy, ale na pewno nie siedząc w domu. Przecież sama zauważyłaś, że coraz częściej Ci coś dolega, a pamiętaj o tym, że nikt z nas nie staje się z wiekiem młodszy. Jak znajdziesz chwilę czasu, udaj się do okulisty. Twój wzrok wymaga sprawdzenia i nie oszczędzaj na okularach, jeśli będą potrzebne.

 

Korelacje z innymi znakami

Strzelec nie będzie chciał Ci zdradzić tajemnicy, dlatego zacznie Cię unikać. Nie naciskaj go, bo jak będzie chciał i mógł to na pewno Ci powie. Od Raka natomiast dostaniesz bardzo miły, ale jednocześnie zaskakujący prezent. Pokaż mu, że się naprawdę cieszysz, bo sprawisz tym mu radość. 

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij