Co to jest horoskop?

Przede wszystkim jest czymś bardzo indywidualnym. Jest to nasz kod osobisty, od którego zależy całe nasze życie. By go precyzyjnie ustalić potrzebne są trzy informacje – miejsce, data i godzina urodzenia. Tylko na podstawie tych wiadomość można stworzyć pełny i wnikliwy obraz naszej przyszłości, cech charakteru, powiązań z innymi znakami, o relacjach z innymi ludźmi itp.

Horoskop tworzy się na podstawie ustalenia położenia planet Układu Słonecznego widocznego z ziemi w momencie urodzenia. Dlatego też horoskop jest indywidualną sprawą każdego człowieka, jest niepowtarzalny, choć pewne cechy można ustalić dla poszczególnych znaków zodiaku.

To jednak tylko dokładne obliczenia pozwalają astrologowi na uzyskanie obszernej i bardzo dokładnej mapy osobowości. Od niej zaczyna się układanie horoskopu i często nazywana jest KOSMOGRAMEM. Jest to swoisty plan życia, program, który mamy wykonać na ziemi.  Musimy jednak pamiętać o tym, że od nas samych zależy, czy w ogóle go zrealizujemy.

Horoskop nie ma za zadanie mówienie nam jak będzie wyglądało nasze życie, potrafi nas jedynie nakierować na odpowiednie tory, ale pamiętajmy, że nie podejmie za nas decyzji. Pokaże, w jakim zawodzie będziemy czuli się dobrze i spełnieni. Wytłumaczy postępowanie innych ludzi, ale i nasze. Otwiera nam oczy na nasze talenty, ale wyraźnie wskazuje również nasze wady i sygnalizuje kompleksy.

To właśnie dzięki horoskopowi łatwiej przychodzi nam zrozumieć naszych partnerów, dzieci i szefów.

Astrologia jest wielką mocą, która może pokazać nam nawet zagrożenia, które na nas czyhają i przewiduje ciężkie okresy w naszym życiu.  Pomaga nam nawet w znajdowaniu rozwiązań. Ale nie daje nam jednoznacznych odpowiedzi. My sami decydujemy, czy dana droga nam odpowiada i czy warto nią pójść. Do pewnych decyzji popychają nas wibracje i nawet, jeśli nie jesteśmy tego do końca świadomi, to właśnie one powodują, że czasami podejmujemy nietrafne decyzje.

 Musimy jednak pamiętać o tym, że horoskop nie tylko tyczy się naszych urodzin. Dzięki układowi planet można sprawdzić niemal każdy początek i jego dalszy rozwój. Należy jedynie pamiętać dokładne daty i miejsca danego wydarzenia. Idealną sytuacją jest również posiadanie konkretnej godziny danego wydarzenia. W ten sposób możemy zobaczyć, czy podjęta przez nas praca jest odpowiednia, czy rozpoczęty związek ma szansę istnienia, czy dana znajomość przyniesie ze sobą korzyści czy szkody itp.

Jeśli czujemy się źle, nie jesteśmy usatysfakcjonowani i dopada nas melancholia, może to oznaczać tylko jedno – nie postępujemy zgodnie z naszymi wibracjami. Obieramy złe drogi, podążamy nie tym szlakiem i korzystamy z negatywnych wibracji. Od Ciebie zależy, czy nastąpi zmiana. Najczęściej jest jeszcze czas, by móc to zmienić lub naprawić.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij