Lipiec 2013

Miłość (dla par)
Planety zadbają o to, żeby Wasz związek w tym miesiącu trwał w miłej atmosferze. Poczujesz, że Twój partner faktycznie się o Ciebie troszczy i martwi. Twój partner nareszcie doceni wszystko to, co robisz dla utrzymania gorącej atmosfery między Wami i będzie bardzo czuły. Ważny stanie się znowu seks i intensywność doznań w Waszym związku oraz szczerość uczuć. Nie będziesz myśleć o innych mężczyznach, nie w głowie będą ani Tobie, ani też Twojemu partnerowi romanse czy skoki w bok. Zapragniecie jeszcze większej stabilizacji i jeśli nie jesteście jeszcze po ślubie to na pewno pojawią się o tym rozmowy.

Miłość (dla samotnych)
Planety w końcu doprowadzą do tego, że będziesz skłonna w końcu działać bardziej zdecydowanie. Bez znaczenia, że nawet nie będziesz wiedziała, czy dany mężczyzna coś do Ciebie czuje. Będziesz chciała postawić sprawę jasno i będziesz również od niego oczekiwać zdecydowanych deklaracji. Nie miej jednak złudzeń – nie będziesz mieć wielkich szans na to, by go na stałe przywiązać do siebie. On ma inne plany, a już na pewno nie będzie się chciał wiązać i składać wielkich deklaracji w trakcie wakacji. Ale przynajmniej nie będzie już mydlić Ci oczu, tylko jak przyciśniesz go do muru, uczciwie powie, jakie ma plany względem Ciebie i swojej przyszłości.

Finanse i praca
Pragnienie zbicia fortuny będzie tak wielkie, że będziesz skłonna zaryzykować do tego stopnia, że zagrasz na giełdzie czy pójdziesz do kasyna. To jest obarczone jednak sporym ryzykiem i wcale nie masz gwarancji, że Ci się uda, więc zastanów się czy warto. Znacznie łatwiej w lipcu znajdziesz dodatkowe zajęcie. Zarobisz parę groszy na boku niż inwestując w niepewne rynki. Zwłaszcza że w tym miesiącu pomylą się nawet najwięksi specjaliści. Pokieruj się swoją intuicją i wykorzystaj szósty zmysł, który w tym miesiącu wyjątkowo będzie Ci podpowiadać same dobre rozwiązania. Dotyczy to również sytuacji, jeśli jesteś właścicielem firmy.

Życie towarzyskie i rodzina
Szykują się zmiany u krewnych lub bliskich przyjaciół. Niewykluczone, że właśnie w tym miesiącu ktoś postanowi przedstawić swojego nowego partnera, a Ty będziesz świadkiem tego wydarzenia lub wręcz odwrotnie – ktoś poinformuje o rozstaniu. Na szczęście Ciebie ominą wszelkie burze, ale nie zapomnij o tych, co mogą potrzebować w tych dniach Twojego wsparcia. Nie narzucaj się jednak. Jeśli ktoś powie, że na razie sobie radzi, to tylko zapewnij tą osobę, że może na Ciebie liczyć, a to na pewno wiele już da. Jeśli bowiem będziesz wtykać nos w nie swoje sprawy, możesz usłyszeć zamiast “dziękuję” parę niemiłych słów.

Zdrowie
Zdrowotnie w tym miesiącu nie grozi Ci nic złego i nawet jeśli w Twoim otoczeniu będzie osoba, która będzie przeziębiona, a i inni będą kichać, to Ty się nie zarazisz. Jesteś teraz odporna na wszelkie wirusy i bakterie i będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem. Jedyne co może się odezwać to jakieś stare, niezaleczone urazy, które będą o sobie przypominać przy okazji każdej zmiany pogody. Swoim optymizmem w tym miesiącu będziesz zarażać również innych. Zafunduj sobie jednak coś dla siebie. Może pomyśl o zmianie fryzury? Już dawno przecież nie byłaś u fryzjera. Czas się do niego znowu wybrać.

Korelacje z innymi znakami
Ryby się postawią i nie będziesz wiedziała jak masz ich przekonać do własnych racji. Będzie to dla Ciebie bardzo trudne, ale jednocześnie nie będziesz widziała innego wyjścia, jak po prostu odpuścić. Strzelec poprze Cię w pracy i wysunie nawet Twoją propozycję ludzi zasługujących na awans. Będziesz mu wiele zawdzięczać.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij