Listopad 2013

Miłość (dla par)

Nie będziecie mieli dla siebie czasu. Coraz więcej spraw i zadań będziecie wykonywać w pojedynkę, a to raczej nie służy umacnianiu więzi miłosnych. Złapiesz się na tym, że w ogóle ostatnio nie rozmawiacie. Po 15 listopada sama uznasz, że jeśli nadal chcesz być w tym związku, trzeba coś zmienić. Pierwszym krokiem powinno być wygospodarowanie dla siebie więcej czasu. Nie bez przyczyny zaczniecie też rozmawiać, czy Wasz układ ma w ogóle przed sobą jakąś przyszłość. No właśnie – ma? Jeśli jesteś o tym święcie przekonana, to zacznij to też pokazywać, bo same słowa tym razem już nie wystarczą. Gesty, miłe uczynki i pamiętanie o sobie na co dzień na pewno znacznie więcej zdziałają niż niejedna rozmowa.

 

Miłość (dla samotnych)

Nie spodziewaj się Wodniku, że akurat listopad okaże się dla Ciebie szczęśliwy i znajdziesz się w ramionach tego jedynego. Wprawdzie Twój czar będzie dosyć duży, ale ciągle będzie stawał na Twojej drodze ktoś nieodpowiedni. Mimo wszystko pójdziesz na kilka randek, bo Twoja aura będzie silnie oddziaływać na płeć przeciwną i propozycji nie powinno zabraknąć. Uważaj komu ufasz i mówisz o swoich tajemnicach, bo jak nie wiążesz z nim wielkiej przyszłości, to on to doskonale będzie potrafił wykorzystać przeciwko Tobie. Później zamiast przyjaźni będziesz miała kłopoty i niezręczne sytuacje, które doprowadzą nawet do łez i nieprzyjemnych rozmów. Zaufaj swojej intuicji i nie paplaj o najważniejszych rzeczach wszędzie.

 

Finanse i praca

Nie zabraknie Ci w tym miesiącu ani pomysłów, ani siły na ich realizację. Nie licz jednak na żaden awans, premię, czy słowa uznania. Nie bój się jednak. Szef dostrzeże Twoje zaangażowanie i ostatecznie zostaniesz doceniona. Musisz jedynie chwilę poczekać. Nie wszystko na raz! Możesz w tym miesiącu wywalczyć za to silniejszą pozycję w firmie i zyskasz posłuch u pracowników, którzy do tej pory patrzyli na Ciebie sceptycznie. Okaże się, że nie doceniałaś też Twoich współpracowników. Oni wcale źle Ci nie życzyli i chcieli, żebyś odnosiła sukcesy. Na pewno nie będą zazdrośnie patrzeć na Twoje awanse i możesz liczyć na ich wsparcie. Zresztą zobaczysz również jak bardzo liczą się z Twoim zdaniem i pierwsze objawy zobaczysz już w listopadzie.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Najbliżsi będą mieli bardzo duży wpływ na Ciebie. Będą niemal na każdym kroku pokazywać Ci, że liczą się z Twoim zdaniem, ale w ten sposób będą chcieli coś osiągnąć dla siebie. Niewykluczone, że zrobią to na tyle dobrze, że ulegniesz w każdej sprawie i zrobisz wszystko, o co Cię tylko poproszą. Nie będziesz umiała im odmówić, a to sprawi im wielką radość. Możesz się jednak w pewne sprawy zaangażować znacznie bardziej, niż na to zasługują. Nie rozwiązuj też za wszystkich problemów, bo to na pewno nie jest najlepsze rozwiązanie. Możesz oczywiście doradzać, wskazywać różne wyjścia, ale nie mów dokładnie co mają robić. Później jak okaże się, że to wyjście nie jest najlepsze, zostaniesz o nie oskarżona.

 

Zdrowie

Skup się w tym miesiącu na sobie. W każdym słowa tego znaczeniu. Przeanalizuj jakie są dokładnie Twoje potrzeby i pragnienia i krok po kroku to realizuj. Pójdź do kosmetyczki, o czym już od dawna przecież marzysz. Zadbaj o siebie. Jeśli już długo nie odwiedzałaś fryzjera, to czas, by mu o sobie przypomnieć. Koniecznie chroń jednak gardło. Grożą Ci bowiem w listopadzie zapalenia górnych dróg oddechowych czy angina, która kompletnie Cię rozłoży i możesz spędzić nawet kilka dni w łóżku. Jeśli miałaś też kiedykolwiek jakieś problemy z tarczycą, to zbadaj hormony. Zwykły test bardzo Ci pomoże, a jak zaczniesz przyjmować odpowiednie lekarstwa okaże się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Szybko staniesz na nogi.

Korelacje z innymi znakami

Waga podsunie Ci jakieś fajne pomysły, z których należy skorzystać. Nie wszystko jednak na raz i na początku się zastanów, na co dokładnie Cię stać. Jak na randkę to tylko ze Strzelcem. On będzie w tym miesiącu gwarantem mile spędzonego czasu i na pewno na jednej się nie skończy.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij