Sierpień 2013

Miłość (dla par)

Będziesz chciała w końcu ustalić reguły w Waszym związku. To będzie oznaczało przemeblowanie w Waszej relacji. Partner nie będzie chciał się zgodzić na żadne ustępstwa, ale jednocześnie będzie zaskoczony, że w ogóle w ten sposób stawiasz sprawę. Przypomnisz sobie również przykre doświadczenia z poprzednich związków i to odbije się negatywnie na Waszej obecnej relacji. Zauważysz, że popełniasz znowu te same błędy, a to oznacza, że będziesz chciała diametralnie wszystko zmienić. Zacznij się ich wystrzegać. Grzebanie we wspomnieniach do niczego dobrego nie doprowadzi, a może skrzywdzić zarówno Ciebie, jak i inne osoby. Na pewno sierpień nie jest dobrym okresem, by podjąć jakieś decyzje.

 

Miłość (dla samotnych)

Będziesz teraz flirtować ile popadnie. Będzie Ci to sprawiało radość, ale i jednocześnie może coś zmienić w Twoich sercach. Zresztą mężczyzna, który zwróci Twoją uwagę, okaże się bardzo dużym romantykiem. Będzie chciał Cię do siebie przekonasz, ale uczucie będzie o dziwo, bardzo powoli rozkwitać. To na pewno będzie człowiek bardzo nietuzinkowy i o jedno nie musisz się martwić – na pewno nie będziesz się u jego boku nudzić. Zresztą planety się tak ułożyły w tej chwili, że nie zabraknie Ci wrażeń, czy otwartości na nowe doznania. Będziesz na pewno zmęczona, ale i pełna wrażeń i emocji. Zabawy, i to dobrej zabawy w sierpniu na pewno nie zabraknie.

 

Finanse i praca

Możesz mieć teraz mnóstwo pomysłów, ale znacznie mniej ochoty na mówienie o tym głośno. A szkoda! Bo właśnie w sierpniu Twoje pomysły mogą zostać docenione, a niektóre innowacyjne metody wprowadzone na co dzień do pracy. Nie obawiaj się zatem przedstawić ich na zebraniu, szybko znajdziesz osoby, które w tym Cię poprą. Zresztą Jowisz będzie starał Ci się dodać odwagi, a świetnie rozwiązania same przyjdą Ci do głowy, tylko na bieżąco je notuj, bo w innym wypadku możesz szybko o nich zapomnieć. Niektóre oczywiście pomysły nigdy nie zostaną zrealizowane, ale za to zaimponujesz swoim zaangażowaniem.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Zobaczysz nareszcie w innych dobro. Nagle wszyscy będą dla Ciebie okazem dobra. Jeśli ostatnio doszło między Wami, a zwłaszcza między najbliższymi do jakichś nieporozumień, to teraz znacznie łatwiej będzie Ci zrozumieć ich postępowanie. Zaczniesz ich nawet jakoś bronić. Zrozumiesz też innych zdanie i poglądy. To będzie dla Ciebie bardzo trudne, ale przekonasz także innych, że ta osoba nie ma wcale złego podejścia czy nie ma złych rzeczy na myśli. Musisz jednak umieć powiedzieć także nie. Nie musisz bowiem spełniać wszystkich zachcianek najbliższych. Pozwól im też Ciebie rozpieścić, a pomysłów im na pewno nie zabraknie.

 

Zdrowie

Musisz koniecznie w końcu o siebie zadbać! Gwiazdy mówią wyraźnie, że nie jesteś teraz w szczytowej formie, ale za to wszystko, co w sobie zmienisz niemal oczaruje otoczenia. Właśnie uroda będzie w sierpniu Twoim wielkim atutem. Jeśli chcesz zachować zdrowe ciało, musisz koniecznie zadbać o codzienną gimnastykę. Wystarczy nawet pięć minut. Nie musisz od razu poświęcać na to kilku godzin. Trochę się porozciągaj, sprawdź w internecie łatwe ćwiczenia yogi, a bardzo szybko się od tego niemal uzależnisz. Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałaś z akupresury to spróbuj. Świetnie zrobi Ci też profesjonalny masaż stóp.

 

Korelacje z innymi znakami

Rak będzie na każdym kroku się wywyższać. Będzie Ci to bardzo grać na nerwach i nawet możesz wybuchnąć w momencie jak w końcu coś Ci się nie będzie podobać. Twoja odwaga zrobi wrażenie na Pannie, która będzie chciała się do Ciebie zbliżyć i będzie chciała stać się ważnym ogniwem w Twoim codziennym życiu.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij