Witam w świecie bez ograniczeń. Po wielu latach pracy tylko metodami tradycyjnymi, postanowiłam otworzyć się też na nowe technologie. Podobnie, jak w mojej ukochanej Astrologii, nie ma tutaj żadnych granic. Cieszy mnie to, bo dzięki temu kontakt z potrzebującymi pomocy, nigdy nie był tak łatwy.

Jak już wspominałam, moją największą pasją jest Astrologia i Numerologia. Nie oznacza to jednak chodzenia z głową w chmurach. Kwestie finansowe są mi bardzo bliskie. Wielokrotnie doradzałam poważnym biznesmenom w podejmowaniu strategicznych decyzji, odnośnie prowadzonych przez nich przedsiębiorstw, czy inwestycji. Osoby z rozterkami sercowymi również nie mogły lepiej trafić. Astrologia i Numerologia wyjaśnia wiele na temat przyczyn kłopotów i potrafi wyjawić przyszłość bez rozczarowań. Dzięki moim horoskopom- szczególnie partnerskim wiele małżeństw zostało uratowanych. Nie unikam również innych metod ezoterycznych. Wielką estymą darzę karty Tarota, których z przyjemnością używam. Są one jak drogowskazy na mlecznej drodze…

Wiem, że jestem w stanie Ci pomóc. Nie musisz wierzyć, ale spróbuj a uwierzysz…


Zapraszam do kontaktu ze mną:

 • SMS o treści CERES na numer 73117

  (koszt sms 3zł netto / 3,69zł brutto)


 • Zadzwoń na numer 708 577 557

  (3zł netto / 3,69zł brutto)


 • Zadaj pytanie mailowo

   

 • Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

  OK, zamknij