Listopad 2013

Miłość (dla par)

Bardzo leniwy miesiąc, także w Waszym związku. Będzie panował spokój, ogólny marazm, ale i zrozumienie, wzajemne wspieranie. Będziecie czuli, że możecie na sobie polegać i niewiele rzeczy będzie takich, które będzie mogło teraz sprawić, by ta konstrukcja się zachwiała. Poczujesz nawet pewne znudzenie i będziesz chciała sama rozruszać Waszą relację, ale jednocześnie docenisz to, że masz coś pewnego. Nie narzekaj! To właśnie ten spokój sprawi, że będziesz miała znacznie więcej czasu na coś innego. Niekoniecznie związanego z miłością. Energia Ci się przyda, bo wiele masz zaległych spraw. Każdy moment jest dobry, żeby tym się zająć.

 

Miłość (dla samotnych)

Będziesz Baranie bardzo wybredny. Może przez tą pogodę, która na pewno nie będzie Cię rozpieszczać? W każdym razie będzie ktoś, kto będzie chciał czegoś więcej niż tylko przyjaźni, ale to Ty uznasz, że nie wystarczą Ci same uczucia, ale przede wszystkim szukasz kogoś, z kim możesz swobodnie i o wszystkim porozmawiać. Twój wybranek zatem musi być niemal ideałem. Jednak teraz w Twój znak wkroczy bardzo odważny Jowisz, co sprawi, że i Ty nabierzesz ochoty na flirty i nieoczekiwane wyjścia na randki. To będzie dla Ciebie bardzo miły okres, choć za oknem wcale nie będzie ciepło. Nie przekreślaj wszystkich od razu za pierwszym razem. Daj im szansę, by mogli pokazać się z dobrej strony i wtedy dopiero zadecyduj.

 

Finanse i praca

Możesz teraz wydać dużą fortunę. Zresztą postanowisz znacznie wcześniej zabrać się za kupowanie prezentów bożonarodzeniowych, a budżet mocno to odczuje. Nie szalej za bardzo, bo na pewno ostatecznie będzie trudno przeżyć do końca miesiąca. Nie zapomnij przy tym, by sobie również sprawić jakiś mały prezencik, bo to nie tylko sprawi Ci radość, ale i do końca miesiąca będziesz z uśmiechem na ustach wspominać ten zakup. Nie będziesz żałować! W pracy wykorzystaj rozluźnienie i pokaż, że jesteś w stanie w każdej sytuacji pracować na najwyższych obrotach. Szef w końcu to doceni, a przecież jakiś dodatkowy grosz przed grudniem na pewno Ci się jeszcze przyda.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Planety mają w tym miesiącu bardzo pogodny i dobry dla Ciebie układ. Wszystko będzie przebywało w spokoju, bez dodatkowych kłótni czy niepotrzebnej wymianie zdań. W domu też będziesz się świetnie ze wszystkimi dogadywać. Nareszcie zacznie funkcjonować też odpowiednio podział obowiązków i będziesz mogła poświęcić więcej czasu dla siebie. Żadne nieporozumienia Wam nie grożą. Martwić się będziesz jedynie dziećmi, o ile je masz. Nie tym jednak, że będą nieposłuszne, ale że wybierają całkowicie inną drogę, niż Ty byś wybrała. Nie będziesz niektórych decyzji rozumieć. Pamiętaj o tym, że Ty przecież też chciałaś żyć własnym życiem, więc teraz po prostu to uszanuj.

 

Zdrowie

W Twoim znaku przebywa teraz Słońce. Co oznacza, że energii nie powinno Ci zabraknąć. Aura i pogoda na zewnątrz też nie będzie Ci jakoś specjalnie dokuczać, co sprawi, że i łatwiej będzie Ci zachować znakomity humor. Również zdrowie i świetne samopoczucie nie powinny Cię opuścić, a jeśli jakieś drobne ustroje zaczną niszczyć Twoje samopoczucie, to zastosuj naturalne metody leczenia. Nie stroń od czosnku, czy herbat z cytryną i miodem. Jedyne, co może Ci w tym miesiącu dokuczać to problemy ze snem. Będziesz mieć trudności zwłaszcza z zasypianiem, a rano będziesz się budzić półżywa, bo pół nocy liczyłaś baranki. Mimo wszystko takie coś nie zmieni Twojego dobrego humoru i będziesz nim zarażać innych.

 

Korelacje z innymi znakami

Przez Raka stracisz bardzo dobrą okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Pamiętaj jednak, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Spędzaj więcej czasu z Baranem. On tego teraz potrzebuje, ale wprost Ci tego nie powie. Dla niego najważniejsza będzie sama obecność.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij