Styczeń 2014

Miłość (dla par)

Ostrożnie z miłością! Zwłaszcza jeśli Wasz związek nie stoi na pewnych i silnych fundamentach, to możesz teraz właśnie dojść do wniosku, że wcale nie jesteście sobie pisani. Dotrze do Ciebie, że to nieciekawa osoba i niewiele Was łączy oprócz chwili zauroczenia. Możesz to przerwać natychmiast i mieć “z głowy”, ale może to trwać kolejne miesiące. Wcześniej, czy później się okaże, że oboje podchodzicie do tego wyłącznie jak do romansu. Było, może nawet jest, miło, ale chyba więcej z tego nic nie będzie. Czy nowy rok chcesz na pewno zaczynać od niepewnego związku? Może warto wszystko w styczniu oczyścić?

 

Miłość (dla samotnych)

Styczeń nie przyniesie przełomu, na który liczycie od dłuższego czasu. Nie pojawi się żaden książę, ani księżniczka, dla których stracicie głowę. To nie będzie najlepszy okres dla spraw sercowych, dlatego warto zająć się czymś całkowicie innym i nie zamartwiać się tym, że w kolejny rok wchodzicie jako single. To minie, ale cierpliwość jest tu wskazana bardziej niż cokolwiek innego. Jeśli upierasz się, by mimo wszystko pochodzić w styczniu na randki, to dopiero po 20 stycznia. Wcześniej Twoja aura będzie raczej odpychać, aniżeli przyciągać i musisz mieć to na uwadze. Nie licz jednak na to, że nagle się wszystko zmieni.

 

Finanse i praca

Nie daj się naciągnąć. Będzie Cię w tym miesiącu kusić, żeby skusić się na jakieś promocje, czy okazje. Trzymaj się jednak od tego z dala i uciekaj także od ludzi, którzy próbują Ci coś wcisnąć. Nie pozwalaj nawet na żadne demonstracje, bo jeszcze dasz się namówić, a później będziesz sobie tylko pluć w brodę, że tak się stało. Styczeń pod względem finansowym nie powinien być dla Ciebie zły, ale jednocześnie musisz uważać, by tych pieniędzy w głupi sposób nie stracić. To dobry miesiąc dla tych, którzy mają własny biznes, pod warunkiem, że podejmiesz ryzyko i zastanowisz się nad rozwojem swojego przedsięwzięcia. Musisz przeanalizować wszystkie za i przeciw i zacząć działać. Masz teraz dobrą koniunkturę w tej sprawie.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Może się tak przytrafić, że z kimś z rodziny się pokłócisz o jakąś drobną sprawę. Nie przepraszaj od razu, ale spokojnie możesz udać, że nic się nie stało. Jeśli czujesz, że masz rację, nie chowaj głowy do piachu tylko staw temu czoła. A inni w końcu muszą zaakceptować również to, że masz własne zdanie. Możesz teraz też poczuć większą potrzebę poszukiwań swoich korzeni i przodków. Jeśli znajdziesz chwilę, to poświęcisz na to wiele godzin i odkrycia jakie zrobisz sprawią Ci wiele radości. Zaskoczysz też niejedną osobę w rodzinie. Wśród znajomych zastój. Nic nie będzie się wielkiego działo, dlatego więcej czasu będziesz spędzać u siebie w domu.

 

Zdrowie

Gwiazdy uspokajają, że na razie wizyta u lekarza Ci nie grozi. Możesz całkowicie poświęcić zatem czas swojej urodzie i przyjemnością. Twoje samopoczucie będzie bardzo dobre i na pewno będziesz tryskać humorem. Niektórzy będą Ci nawet zazdrościć. Tylko nie podejmuj teraz żadnych diet, bo z tym będzie krucho. Na pewno nie zdołasz ich przestrzegać, a to tylko sprawi, że wpadniesz w doła. Po co Ci to? Nie odmawiaj sobie na razie wszystkiego. Układ planet niebawem się zmieni na bardziej korzystny i będziesz mogła schudnąć bardzo małym nakładem sił i bez większych poświęceń. A teraz po prostu sobie dogadzaj…

 

Korelacje z innymi znakami

Panna da Ci nieźle popalić. Nareszcie powie wszystko, co leży jej na wątrobie, ale na pewno wiele rzeczy Ci się nie spodoba, a co więcej – nie będziesz się z nimi zgadzać. Awantura murowana. Tym bardziej, że Koziorożec kompletnie nie zrozumie Twoich kłopotów i wsparcia będzie trzeba szukać w całkowicie innym miejscu.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij