Wrzesień 2013

Miłość (dla par)

Planety teraz zadbają o Twój związek i nie musisz się jakoś mocno starać, by znowu poczuć, że jest mocno ugruntowany i zbyt wiele złego mu nie grozi. Oczywiście nie możesz wszystkiego pozostawić jedynie losowi, bo Twój partner zasługuje po prostu na zainteresowanie z Twojej strony, ale nawet małym wysiłkiem osiągniesz bardzo obiecujące relacje. Teraz też bardzo dobry czas na szczere rozmowy. Zwłaszcza takie, na które zbierasz się już od jakiegoś czasu i ciągle brakowało Ci odwagi. Może być tak, że w niektórych kwestiach się nie dogadacie, ale później okaże się, że w sumie macie w wielu kwestiach bardzo podobne zdanie. Daj mu chwilę na przemyślenie Twoich słów i nie wymagaj, by od razu wszystko zmieniał.

 

Miłość (dla samotnych)

To będzie bardzo dobry okres dla Ciebie Baranie. Będziesz naprawdę pełen wigoru i staniesz się znacznie bardziej pewny siebie. Wszystko za sprawą planety Juno, która wchodzi do Twojego znaku. Na Twojej drodze stanie wiele interesujących osób, które będą chciały być kimś więcej niż tylko przyjacielem.  Nie będzie łatwo się rozeznać, bo nagle totalnie zgłupiejesz. Musisz na spokojnie wszystko przeanalizować i pamiętaj, by nie krzywdzić – przede wszystkim siebie. Twoje serce doskonale będzie wiedziało, komu chce się oddać, wystarczy się w nie wsłuchać, ale jednocześnie nie zatrzaskuj za sobą żadnych drzwi. Zostaw je uchylone, bo może się zdarzyć tak, że będziesz jeszcze tęsknić za kimś, kto teraz jest w ogóle niebrany pod uwagę.

 

Finanse i praca

Posypią się we wrześniu nowe możliwości i propozycje zarobku. Będzie trzeba jednak bardzo szybko podejmować wszelkie decyzje i pamiętaj o tym, że ryzyko nie zawsze musi się opłacić. Nie bądź też zachłanna. Wybierz to zajęcie gdzie wprawdzie masz mniejsze pieniądze, ale za to pewne. Niech to będzie coś, co na pewno będzie sprawiać Ci radość. Nie tylko finanse w życiu się liczą. Pamiętaj, żeby kierować się cały czas zasadą, iż lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Nie przeżyjesz jedynie z obietnic, że pieniądze kiedyś będą. Masz w tym miesiącu również tendencje do tego, by popaść w długi. Kompletnie bezsensowne, ponieważ spokojnie możesz po prostu planować wydatki, a to da Ci potrzebną swobodę w wydawaniu.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Czas w końcu ruszyć się z domu i ruszyć na jakieś przyjęcia, zwłaszcza że będzie ku temu okazja. Rozkwitnie nie tylko życie rodzinne, ale także towarzyskie. Będzie we wrześniu na pewno sporo okazji do tego, by się spotkać, porozmawiać i przede wszystkim, by trochę poplotkować. to może się oczywiście trochę odbić na Twoim czasie wolnym przeznaczonym wyłącznie dla siebie. To nic. Ważne, że będziesz się dobrze bawić i nie uznasz żadnego spotkania za marnowanie czasu. Zresztą będzie też ktoś, kto będzie potrzebował Twojej porady, a Ty znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. To da Ci też poczucie, że jesteś potrzebna. Twoja niebanalne pomysły na pewno spodobają się niejednej osobie.  

 

Zdrowie

Masz szansę teraz bardziej niż wcześniej wyrzeźbić swoje ciało. Niewiele będzie Cię to kosztować wysiłku, tym łatwiej będzie Ci teraz się odnaleźć nawet na siłowni, nie mówiąc o tym, że inne formy ruchu będą sprawiać Ci po prostu wiele radości. Przestaniesz też panikować, że znowu przybyło Ci kilka kilogramów. Bardzo szybko sobie z nimi poradzisz i będziesz się chwalić, że weszłaś w końcu w mniejszy rozmiar. Wyciągniesz także z szafy stare rzeczy, w których już dawno nie chodziłaś. To sprawi, że będziesz mieć też znakomity humor. Będziesz się świetnie czuć we własnej skórze. Optymizm będzie Twoim najbliższym przyjacielem.

 

Korelacje z innymi znakami

Bądź miła dla Koziorożca, on bowiem wszystkie Twoje grzeszki będzie notować i wyciągnie je w najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie! Nie mów zbyt wiele Bliźniętom. One na pewno nie zachowaj tego dla siebie, a jeszcze sprawią, że będziesz pośmiewiskiem u innych. 

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij