Grudzień 2013

Miłość (dla par)

Jeśli jeszcze nie jesteście po ślubie, zaczniesz się zastanawiać, czy to właśnie nie jest odpowiedni czas na jakieś poważne decyzje. Będziesz siebie widziała w białej sukni i poczujesz, że Twój wybranek jest tym odpowiednim, by stanąć z nim na ślubnym kobiercu. Wszystko będzie się działo raczej szybko, ale zaczniesz się zastanawiać, czy narzeczeństwo nie jest przypadkiem fajne. Najlepszy czas na poważną rozmowę będzie między 24 a 28 grudnia. Właśnie święta i bliskość sprawią, że się znowu zaczniecie zastanawiać nad przyszłością i staniecie się bardziej otwarci. Przekonasz się bardzo szybko, że się nie pomyliłaś i zainwestowałaś swoje uczucia w odpowiednią osobę.

 

Miłość (dla samotnych)

Nie przesadzaj już z oczekiwaniami i wymaganiami co do potencjalnego partnera. Zrozum wreszcie, że ideałów nie ma i jeśli w końcu do Ciebie to nie dotrze, nie znajdziesz nigdy kogoś godnego Twojego serca. Zresztą właśnie Twoje wymagania w tym miesiącu mogą odstraszyć niejednego zainteresowanego. Nawet nie da Ci znaku, bo będziesz wydawała się niedostępna i… zajęta. Czasami warto się otworzyć i powiedzieć parę słów o sobie. Choć oczywiście nie musisz od razu się reklamować. W tym miesiącu, jeśli sama nie zrobisz pierwszego kroku, nie możesz liczyć na to, że ktoś inny go zrobi. Przy pierwszym spotkaniu też nie wszyscy są w stanie zaprezentować wszystkie swoje zalety – weź to pod uwagę.

 

Finanse i praca

Zbliża się dla Ciebie wyż finansowy. To może być podwyżka lub po prostu ciekawa propozycja. Może chodzić o jakiś ciekawy biznes. Zastanów się jednak, czy na pewno chcesz podejmować takie ryzyko. Daj sobie czas od namysłu i przedyskutuj całą propozycję z najbliższymi. Oni na pewno bardzo dobrze Ci podpowiedzą i zwrócą na pewne rzeczy uwagę. Na pewno przestaniesz się w końcu zamartwiać o przyszłość, co doda Ci też w końcu pewności siebie i da stabilizację. Psychicznie wyraźnie odżyjesz. Możesz więc teraz wydawać pieniądze bez wyrzutów sumienia i ciągłych wyrzutów, czy na pewno Cię na to stać. Możesz też zaszaleć w prezentach dla innych. Zobaczysz jaką radość sprawia dawanie.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Postanowisz teraz wziąć się za tych najmłodszych w rodzinie. Ustalisz pewne zasady i będziesz bardzo ostro się tego trzymać. Nie pozwolisz na to, by ktoś po prostu robił samowolkę. Wszystko będzie dla Ciebie czarne lub białe i taką postawą bardzo zaskoczysz wszystkich. Dzięki temu jednak w końcu nie będziesz sama z przygotowaniami na święta i będziesz mogła nawet trochę odpocząć. Twoim problemem będzie jedynie zaufać, że ktoś zrobi coś tak dobrze jak Ty. Będziesz chciała poprawiać, ulepszać, a przecież tak też może być i wyjdzie całkiem nieźle. Zaufaj innym, zwłaszcza bliskim. Przecież będą się starać! A efekty mogą Cię zaskoczyć, tylko też musisz dać wolną rękę.

 

Zdrowie

Lepiej poczujesz się dopiero pod koniec miesiąca, jak będzie już po świętach. Wcześniej grożą Ci napady bólowe. Zwłaszcza głowa będzie Ci teraz dawać o sobie szczególnie znać. To będzie dla Ciebie trudne, bo trzeba będzie się skupić, a Ty nie będziesz mogła. Leki przeciwbólowe pójdą w ruch, a to z kolei kiepsko wpłynie na Twój układ pokarmowy. Jeśli masz problemy z tarczycą, to nie powinnaś tego w tej chwili bagatelizować. Zacznij leczenie tak szybko jak tylko to jest możliwe i koniecznie zrób badania kontrolne. Sprawdź też koniecznie poziom hormonów. Tam może coś wyjść nie tak. Może to właśnie jest źródło Twoich problemów?

 

Korelacje z innymi znakami

Skorpion doda Ci odwagi i pokaże takie rozwiązania, o których nawet nie będziesz miała odwagi pomyśleć. To sprawi, że zaskoczysz nawet najbliższych. Czekają Cię niemiłe obowiązki, a w nich pomoże Ci Baran. Będzie gotowy do pomocy, nawet jak niekoniecznie go wprost o to poprosisz.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij