Styczeń 2014

Miłość (dla par)

Na dworze jest zima, ale w Twoim sercu będzie lato.  Będziesz mieć teraz odwagę, a ona poprowadzi do poważnych rozmów. Ale także będziesz teraz mieć czas i siły na to, by w końcu coś zmienić. Możesz podjąć nawet decyzję, by zakończyć toksyczny związek i właśnie styczeń świetnie się do tego nadaje. Planety będą też Cię kusić na skok w bok. Czy na pewno tego chcesz? To może mieć bardzo poważne konsekwencje, a jeśli tak naprawdę kochasz swojego partnera, to nawet nie próbuj. Czy chwile przyjemności są warte ryzykowania wszystkiego, co do tej pory miałaś? Zresztą na brak pokus na pewno nie będziesz narzekać.

 

Miłość (dla samotnych)

Musisz się w styczniu przede wszystkim uważnie rozejrzeć. Miłość jest niemal na wyciągnięcie ręki, ale Ty oczywiście nadal wolisz się zastanawiać nad tym, co Cię jeszcze czeka. Musisz wiedzieć, że ten mężczyzna jest też dla Ciebie znany. Może to być sąsiad, a może kolega z pracy? Właściwie to nawet często rozmawiacie, ale nigdy nawet nie pomyślałaś o tym mężczyźnie, jako o swoim potencjalnym partnerze. To będzie dla Ciebie na pewno bardzo dziwne uczucie. Dotrze do Ciebie jednak, że dotąd pomijałaś kogoś ciekawego, a właściwie przecież już od dawna mogłaś być szczęśliwa. Otwórz więc oczy w styczniu, by później znowu czegoś nie żałować.

 

Finanse i praca

Jeśli myślisz o zmianie pracy, to w końcu zacznij wysyłać życiorysy i czekaj na odzew. Efekt zobaczysz bardzo szybko i zostaniesz zaproszona jeszcze w styczniu na pierwsze rozmowy. Nie rzucaj jednak pracy dopóki nie ustalisz wszelkich szczegółów z nowym pracodawcą. Możesz nawet się teraz ubiegać o stanowisko trochę wyższe niż Twoje kompetencje. Przecież to nic nie kosztuje, spróbować swoich sił. Jeśli nie będziesz siedzieć w styczniu z założonymi rękoma, to na pewno możesz liczyć na dodatkowy zysk. Nawet jak dostaniesz na chwilę tylko możliwość dodatkowego zlecenia, to skorzystaj z tego. Nic nie jest Ci tak potrzebne jak zajęcie, które będzie miało także wymierne finansowe plusy. Niech to będzie jednorazowy zastrzyk gotówki – warto!

 

Życie towarzyskie i rodzina

Jeśli masz już ustablizowane życie rodzinne, to możesz odnaleźć teraz przyjaznych wokół siebie ludzi, którzy pozwolą cieszyć się tym, co masz. Będziesz bardzo towarzyska i na pewno nie będziesz chciała spędzić stycznia w domu. To bardzo dobrze, bo to czas, w którym będziesz mieć bardzo dobrą aurę, a to warto wykorzystać. Bardzo możliwe, że wrócisz do przeszłości i będziesz chciała odnowić kontakty z przeszłości, ale tak naprawdę to będzie bardzo dobry ruch. Poczujesz się młodziej i zobaczysz, że nadal wiele Was łączy. Odgrzebana przeszłość wcale nie musi otworzyć dawnych ran, więc nie bój się o to, że będziesz musiała zmierzyć się z dawnymi sprawami. Wszyscy już o tym zapomnieli.

 

Zdrowie

Mars sprowokuje Cię do bardzo nieodpowiedzialnego, nieostrożnego i ryzykownego działania i zachowań. Musisz szczególnie uważać za kierwonicą. Ryzyko w takich sytuacjach nigdy się nie opłaca, a niestety właśnie w styczniu będziesz bardzo narażona na wszelkiego rodzaju wypadki. Nawet zwykłe poślizgnięcie się może nieść za sobą jakieś złamanie. Jedyne, co w styczniu jeszcze Ci grodzi to migrena. Może ona być bardzo dokuczliwa i może się okazać, że wcale nie możesz nawet pracować. Musisz koniecznie też więcej czasu spędzać w plenerze i na świeżym powietrzu. Tego brakuje Twojemu organizmowi szczególnie.

 

Korelacje z innymi znakami

Ryby na każdym kroku będą Ci wytykać błędy i będą mówiły o Twoich potknięciach. Nie będą dostrzegały tego, że się starasz, a jedynie będą starały Cię zdołować. Z Koziorożcem dogadasz się bez zbędnych słów i bez żadnych niedomówień. To właśnie z nim spędzaj swój czas, a zobaczysz, że szczęście się też dodatkowo do Ciebie uśmiechnie.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij