Wrzesień 2013

Miłość (dla par)

Będziesz spragniona poważnych deklaracji. Jeśli nie jesteście małżeństwem, to okaże się, że właśnie o tym marzysz i będziesz chciała w tej kwestii postawić na swoim. To samo dotyczy dzieci. Jeśli już jesteście zaobrączkowani, uznasz, że czas najwyższy na to, by zrobić kolejny krok. To wszystko jednak zbiegnie się z tym, że później opanuje Cię strach. Wprawdzie decyzja będzie już podjęta, ale zaczniecie się zastanawiać, czy faktycznie chcesz aż tak bardzo zmieniać swoje życie. Zanim więc zaczniesz rozmowę na tak poważne tematy, zastanów się, czy w ogóle sama jesteś gotowa na takie zmiany. Partner bowiem ulegnie Twoim namowom i na pewno w ostatniej chwili się nie wycofa. Tak naprawdę decyzja zatem należy do Ciebie.

 

Miłość (dla samotnych)

Twoja sytuacja raczej ma bardzo małe szanse na to, by we wrześniu się zmienić. Zresztą nic specjalnie nie będziesz też robić w tym kierunku. Będziesz unikać wszelkich wypadów ze znajomymi, a raczej nie licz na to, że miłość sama zapuka do Twoich drzwi, przedstawi się i wyzna Ci głębokie uczucie. Obudź się wreszcie z tego snu Wodniku! Jeśli sam nie zaczniesz działać, to grozi Ci samotność do końca życia. Jesteś typem, którego łatwo można nazwać trudnym przypadkiem, ale nawet sam sobie nie jesteś w stanie pomóc. Pamiętaj jednak o tym, żeby inwestować swoje uczucia jedynie w optymistów. Tylko z nimi znajdziesz jakiś wspólny język, a już najgorsze to razem usiąść na kanapie i narzekać na cały świat.

 

Finanse i praca

Koniecznie zabierz się za szukanie nowej pracy. Właśnie teraz masz wielkie szanse, żeby ją dostać i przekonać do siebie niejedną osobę, nawet w dużym koncernie. Dość harowania za marne grosze. Zresztą na nową posadę wcale nie będziesz długo czekać. Zresztą w momencie jak będziesz chciał złożyć wymówienie, ocknie się Twój szef i będzie chciał porozmawiać z Tobą na temat podwyżki. Cokolwiek wybierzesz nie musisz się martwić. Wykorzystaj swoje doświadczenie, pomysłowość i spryt, żeby zdobyć jeszcze więcej pieniędzy. Są one na pewno Ci pisane. W trudnych sytuacjach w pracy przyda się przede wszystkim cierpliwość. Nie przyspieszaj niczego. Wszystko zacznie się układać nadspodziewanie dobrze.

 

Życie towarzyskie i rodzina

Cierpliwość powinna stać się Twoją dewizą. To właśnie ona na pewno Cię nie opuści i to ona będzie Ci potrzebna przez 30 dni września. Nie tylko w domu, ale także w rozmowie z przyjaciółmi i dalszą rodziną. Najbliżsi będą wypłakiwać Ci się w ramię, ufając, że postawisz ich szybko na nogi i jeszcze za nich rozwiążesz ich problemy. To na pewno nie będzie łatwe, ale jednocześnie nie znaczy, że to właśnie Ty nie znajdziesz najlepszych rozwiązań. Najgorsze jest jednak to, że wcale niekoniecznie będzie Ci się chciało ciągle słuchać o problemach, zwłaszcza że będziesz mieć pełne ręce roboty. Niektóre ze swoich zajęć zawalisz, co sprawi, że się tylko zdenerwujesz. Wszystko przez Twoją wrodzoną uprzejmość.

 

Zdrowie

Nawet jeśli we wrześniu jakoś specjalnie nic nie będzie Ci dolegać, to na pewno nie odkładaj żadnej wizyty u lekarza na później. Teraz jest właśnie odpowiedni i jedyny moment na to, by się udać na badania. Okaże się niestety, że nie wszystko jest tak, jak powinno i porządna dawka leków na pewno Cię czeka. Poza tym pamiętaj o tym, że znacznie lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Zwolnij też tempo swojego życia, zadbaj o zdrowie, o siebie, o odpoczynek. Zasługujesz na to, a planety mówią, że teraz możesz właśnie przesadzić. Pod koniec miesiąca zadbaj także o swoją skórę. Będzie potrzebowała dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Zastosuj olejek arganowy, przekonasz się o tym, że jest w stanie zdziałać cuda.

 

Korelacje z innymi znakami

Z Rakiem nie warto umawiać się na randki. Nie przyniosą one żadnych korzyści, a tylko się kolejny raz przekonasz o tym, że kompletnie nie macie żadnych wspólnych punktów zaczepienia. Z kolei Panna znacznie poprawi Ci humor, chociażby właśnie po takim nieudanym wieczorze z Rakiem.

Serwis najlepszewrozby.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie.

OK, zamknij